Rozzuřený řidič válce na asfalt zničil auta na tuningovém srazu

Od Anina Russová | 6. 8. 2019 0

Ne každý je fandou tuningových srazů. Jsou mezi námi tací, které tato komunita vytáčí do běla. Jednoho takového vám teď ukážeme. V tuto chvíli ho má ve vazbě policie z Nového Zélandu, která jej také již obvinila. Důvod? Jde o člověka, kterého hodně naštval hlasitý tuningový sraz a tak se rozhodl to vyřešit po svém.

Možná, protože byl pod vlivem alkoholu, ho nenapadlo nic jiného než sednout za volant velkého válce na asfalt a jet účastníky srazu umravnit. Nutno říct, že jak dle samotných účastníků, tak dle tamní policie šlo o sraz velmi klidný a bezproblémový. Žádná zvěrstva, jaká se před pár měsíci odehrála u nás…

Komentář: V Čestlicích u Prahy proběhl sraz milovníků tuningu? Byla to spíš přehlídka marnosti

I přesto sraz tomu šílenci hodně vadil, ale k vyřešení situace si nevybral úplně vhodný nástroj. Vlastně je s podivem, že nikomu nijak výrazně neublížil. Zničil několik aut a pár lidí vyděsil k smrti, čemuž se vůbec nedivíme. Nejvyděšenější byla asi jedna z účastnic akce, kterou i s autem natlačil na lampu veřejného osvětlení. Sama se pro tamější deník New Zeland Herald přiznala, že se ještě nikdy tak moc nebála.

Jeho řádění vypadá děsivě a začíná nás hodně zarážet, kolik zloby a agrese mezi některými lidmi je.