Rozzuřený nosorožec zdemoloval auto i s posádkou uvnitř

Autor: Anina Russová - 5. 9. 2019


Velká safari, kterými se projíždí autem, lze najít různě po celém světě. Nejrozlehlejší z nich jsou v Africe, ale několik jich je také v Evropě, ačkoliv ta jsou samozřejmě mnohem menší. I u nás safari najdete, je ve Dvoře Králové, ale v Německu, jen kousek za hranicemi, je další safari. A to není ani malé a už vůbec nezajímavé. Jen se tam jeden z obyvatel lehce rozzuřil a zvládl zcela zdemolovat auto, kterým se po safari jezdí.

Vše se stalo před pár dny v Serengeti Park, který je v německém Hodenhagenu. Německá média mluví o tom, že útočný nosorožec se jmenuje Kusini a je mu 30 let. V Německu je pouhých 18 měsíců. V Parku se mu ale asi příliš nelíbí. A to sem byl převezen k chovným účelům, aby pomohl obnovit populaci nosorožců. Jenomže nejen, že se s ostatními nosorožci moc nepřátelí, ale ono ho prý rozčílí kde co.

Nosorožec zaútočil v mexickém safari na auto, chtěl se prý předvést před samicí

Naposledy jeho zlobu poznal jeden z pracovníků parku, který projížděl obvyklou trasu v jednom z návštěvnických aut. Nosorožec si ho prý všiml, doběhl ho a pak začala mela.

Z videa je jasné, že tuna hmotnosti auta pro něj není vůbec nic. Ostatně, on sám je nejen těžší, ale dle toho, co vidíme, i větší. S autem si pohazuje jako vítr s papírovým drakem. Vlastně je co říct, že mladý pracovník parku uvnitř auta tuhle melu přežil jen s pár modřinami. Nevíme, jak vy, ale obdobný výlet mezi divoká zvířata si asi raději necháme utéct…

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru