Rolls-Royce se nechal inspirovat módou a Cullinanu dal hvězdnou oblohu i do zavazadlového prostoru

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Rolls-Royce - 8. 12. 2022


Pro některé motoristy je při nákupu důležitá spotřeba, pro jiné zase bezpečnost. A pak je tu sorta motoristů, kteří nejvíce dbají na to, jak moc stylové jejich auto je. A právě na takové cílí Rolls-Royce s novými edicemi SUV Cullinan.

Jsou dvě, jedna dostala označení Fu-Shion, druhá Re-Belle. Aristokratická automobilka při jejich tvorbě vsadila na styl, barvy, eleganci a vpravdě specifický styl. Obě edice pak nesou také společné označení Cullinan Inspired by Fashion. Obě řady kombinují velmi specifický interiér s buď super výrazným nebo o něco umírněnějším exteriérem.

Verze Re-Belle, jak už její název napovídá, je odvážnější, nebojí se kombinovat barvy a různé textury. Nepřehlédnutelný je hlavně možnost bílého koženého čalounění, které je ale možné vyměnit za decentnější šedé. K tomu automobilka nabízí růžové nebo zelené doplňky. Exteriér je pak lakován v závislosti na tom, jaká volba padla na interiér. K jednotlivým verzím je k dispozici vínový, bílá, šedý nebo limetkově zeleno žlutý.

Verze označená Fu-Shion je inspirována městskou módou na příští jaro a léto. Interiér tak může být buď kombinací vojenské zelené, modré a oranžové. Nebo kombinací bílé, šedé a žluté. Karoserie pak v tomto případě může být buď zelená, šedá nebo žlutá.

Všem Cullinanům z nové série Rolls-Royce ale nadělil také upravenou hvězdnou oblohu, která je pro tuto automobilku typická. Standardně bývá ve stropnici, odtud ostatně název hvězdná obloha, ale vozy kolekce Inspired by Fashion mají o 192 diod více. Umístěny jsou přitom do vnitřní výplně víka zavazadelníku. Třešničkou pak je možnost si k jednotlivým modelům objednat také designově odpovídající zavazadla. Jejich ceny, ale ani ceny jednotlivých verzí ovšem Rolls-Royce samozřejmě neprozradil.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru