Koupili jste sobě nebo někomu k letošním vánocům auto? Dostali jste k němu také nějaký dárek? Ne? Asi jste si nekoupili Rolls-Royce. Dva noví majitelé těchto aristokratických vozů z Velké Británie ano a zavazadlové prostory svých vozů měli opravdu plné láhví šampaňského.

Samozřejmě to nebyl běžný nákup, dá li se tomuto aktu tak vůbec říkat, vozů Rolls-Royce, ale objednávka byla učiněna na na speciální akci s ochutnávkou exkluzivního šampaňského společnosti Champagne Armand de Brignac, která se konala přímo v dealerství značky. Akce to byla vskutku výjimečná, vždyť se zde ochutnávalo i víno Blanc de Noirs Assemblage Two, kterého bylo naplněno pouze 2 333 láhví.

Při popíjení tohoto lahodného moku se dva z přítomných mužů dostali do tak dobré nálady, že si každý z nich rovnou vůz Rolls-Royce objednal. V jednom případě šlo o Rolls-Royce Wraith, v tom druhém o Rolls-Royce Ghost Black Badge.

Vzhledem k tomu, že šlo o objednávky učiněné přímo při ochutnávce, rozhodl se to výkonný ředitel společnosti Champagne Armand de Brignac Sebastien Besson nějak ocenit. Oběma autům tak naplnil zavazadlové prostory láhvemi vín, jež tato společnost nabízí. Podle informací šlo o alkohol v ceně přibližně 30 tisíc liber, tedy takřka jednoho milionu korun.