A jedná se rovnou o limitovanou edici. Rolls-Royce představuje nový… Barový kufřík! Ne, bohužel zde nemluvíme o novém modelu, či designové nebo dynamické úpravě aktuálního modelu. Nejen automobily je člověk živ a tak musí (zejména ty prestižní) automobilky tvořit i nějakou tu omáčku kolem.

Rolls-Royce koktejl kufřík 3

Téměř každá automobilka má v dnešní době také nabídku různých doplňků a příslušenství. Tu u automobilky Rolls-Royce nově rozšiřuje luxusní barový kufřík, který má vzniknout v sérii pouhých patnácti exemplářů. Nový barový kufřík je výsledkem spolupráce Sina Maria Eggl z oddělní designu příslušenství značky Rolls-Royce s odborníky z exkluzivního londýnského hotelu Dorchester Collection. Aby si, jako každý produkt z dílem Rolls-Royce, zachoval i barový kufřík svou exkluzivitu, je jeho výroba otázkou téměř dvouměsíční ruční práce.

K výrobě je použito jen to nejkvalitnější dřevo z amerického ořechu v kombinaci s leštěným kovem, pravou kůží a sklem. Všechny tyto materiály jsou používány i v interiérech vozů značky Rolls-Royce. Kufřík se tak má kvalitou zpracování co nejvíce přiblížit luxusu, na který jsou zákazníci zvyklí. Po otevření se kufřík automaticky rozsvítí a po jeho kompletním a automatizovaném otevření v něm najdete širokou nabídku věcí, které budete potřebovat pro přípravu koktejlů. Je zde také sada sklenic, skleněný servírovací podnos, kbelík na led a nebo dvojice nádob na potraviny a bavlněné ubrousky, to kdybyste náhodou nebyli tak šikovní, jak si o sobě myslíte.

Pevně věříme, že pokud po přečtení článku máte nezvladatelnou touhu po vlastnictví této příplatkové výbavy, ještě nebude pozdě. Můžete objednávat prostřednictvím jakéhokoliv ze 130 dealerství značky, pouze si musíte přípravit 31 515 € (cca 856 000 Kč).