Ještě nikdy se o značce Rolls-Royce nemluvilo tak často, jako v posledních několika měsících. Je to proto, že se nezadržitelně blíží představení oficiálně prvního SUV s dvojitým R ve znaku, ale také proto, že světlo světa spatřila již osmá generace modelu Phantom. Zákazníci rozhodně tedy mají z čeho vybírat.

Aby nemuseli vybírat jen mezi skvělými auty, připravila si značka Rolls-Royce také kus opravdu exkluzivního nábytku. Jen si na něj musíte připravit částku, za kterou si můžete objednat třeba Škodu Kodiaq. Jeho cena je totiž stanovena na 38 tisíc liber, tedy asi 1,1 milionu korun.

Jde o velmi luxusní křeslo, které má v showroomu vystavené jeden z britských prodejců Rolls-Royce. Vznikalo ve spolupráci se společností DavidHugh a podle oficiálních informací by mělo navozovat pocit beztíže.

Vyrobeno je samozřejmě jen z těch nejlepších materiálů, přičemž čalounění by mělo být ze stejného typu kůže, jaká je použita ve vozech Rolls-Royce. Křeslo dostalo jméno Elysium-R a pokud by se vám hodilo do obýváku pospěšte si! Vyrobeno bude totiž pouze 18 kusů.