Je zvláštní jak láska ke klasickým autům spojuje generace rodin. I my s tátou, když se pohádáme kvůli politice nebo řidičům kamionů (můj otec je bývalý kamioňák a má pro ně zvláštní pochopení), se nakonec udobřujeme u debaty nad starými auty. A tak nějak to má být . A přesně tak to má i dvojice – otec a syn – z přiloženého videa. I když tihle dva na to šli od lesa.

Místo toho, aby si o klasických autech jen povídali, rovnou jedno pořídili, upravili a jezdí s ním dálkové závody. Znáte snad lepší variantu jak trávit čas s tátou?

Na videu nám sebe, otce Jonathana a skvělý Chrysler New Yorker z roku 1951 představí Jack Auerbach. S brutálním New Yorkerem mají najeto více než 10 tisíc mil napříč několika dálkovými rallye a jeho motor V8 o objemu 5.8 litru dopovaný karburátory Weber je nikdy nenechal ve štychu. I když zvenku auto vypadá tak nějak tradičně, rozumějte „tradičně skvělě“, tak uvnitř nezůstal kámen na kameni. Bezpečnostní klec, sportovní sedačky a mnoho a mnoho dalšího.

Podívejte se na krátký příběh otce a syna, kteří našli společné zalíbení v klasickém Chrysleru New Yorker. A mimochodem, teď se chystají na rallye vedoucí z Pekingu do Paříže. Klobouk dolů a držíme palce.

Comments are closed.