Peugeot Česká republika ve spolupráci se svou sítí autorizovaných koncesionářů pořádá od 3. května do 30. června akci nazvanou Peugeot Emotion Day 2013 spojenou s testováním vozů a „hi-tech“ aktivitami. Flotila vozů určená pro testování i statickou expozici navštíví 26 českých a moravských měst. Účastníci akce budou moci využít také cenového zvýhodnění na vozy s HDi motory a výhodnou nabídku financování.

Dnes již tradiční koncept Road Show použila společnost Peugeot ČR poprvé už v roce 2009. Letošní zábavný a testovací maraton nazvaný Peugeot Emotion Day 2013 přichází však se zcela  novou koncepcí. Návštěvníci si vyzkouší ty nejexkluzivnější a neoriginálnější vozy modelové řady a podobně mimořádný bude i doprovodný program.

Klasická modelová řada Peugeot, která se na prodejních výsledcích podílí naprosto zásadní měrou, samozřejmě na akci nebude chybět. Ovšem tentokrát v podobě statické expozice. Role testovacích vozů se ujmou vozy zcela ojedinělé, ať už designem, výbavou či technologiemi.

Jedná se o tyto modely:

„Cílem akce je posílit image značky Peugeot v České republice a zpřístupnit veřejnosti vozy, se kterými se naši potenciální zákazníci mají příležitost setkat jen málokdy. A přitom jsou to vozy, na které můžeme být opravdu hrdi, jako například první dieselový hybrid na světě – 3008 HYbrid4, nositel ceny „Best Design“ – RCZ, nejprodávanější elektromobil v  ČR – iOn, aj.,“ prohlásil prodejní ředitel Peugeot ČR, Marco Venturini.

Návštěvníci Peugeot Emotion Day 2013 mohou otestovat také hi-tech atrakce jako např. virtuální sprejování aut nebo Auto Joystick, což je počítačová hra, v níž ovladač herní konzole nahradí skutečný Peugeot 208. Dalšími lákadly budou např. akční nabídka „HDi za cenu benzínu“ a výhodné financování speciálně pro účastníky testování či soutěže o řadu cen jako např. letenky do Paříže, herní konzole, fotoaparát a další ceny.

Akce Peugeot Emotion Day 2013 odstartuje v pátek 3. května 2013 ve 12 hodin v Praze na Zličíně, v  sobotu se flotila přesune na Prahu 10 a v následujících dnech zavítá do dalších 25 měst po celé České republice. Zakončena bude po takřka dvouměsíčním putování poslední červnový den v Karlových Varech. Více na www.peugeotemotionday.cz.

Přečtěte si také:  Hyundai SEVEN je nový ekologický elektromobil. Používá bambusové dřevo i koberec a další biomateriály

Tisková zpráva/-PS-

Přidat komentář