Mercedes-Benz-SLR_Stirling_Moss_2009

Rihanna věnovala Chrisi Brownovi Mercedes-Benz SLR Stirling Moss

Autor: Pavel Srp -   30. 4. 2013


Bulvární řeči o tom, že Chris Brown a Rihanna mají společné soužití spíše italského stylu, tady nebudeme rozebírat. Nám jde totiž spíše o auta než o typický bulvár. Ale o těchto dvou celebritách to dnes bude.

Chris Brown totiž musel být hodný, jak jinak si vysvětlit, že ho v garáži čekal takový dárek, který ho tam čekal – jedno z pouhých 75 vyrobených aut. Už vás nebudeme dále napínat. Od své partnerky Rihanny dostal rapper Chris Brown dárek v podobě Mercedes-Benz SLR Stirling Moss.

Věřte mi, že vidět tohle auto naživo je neskutečné. Auto však není jen tak nějaký SLR, ale interiér má vyveden v hnědé barvě. Hledáte v tom souvislost? Vzpomeňte si na jméno jejího přítele… ;)

Tento exkluzivný roadster je osazen motorem V8 o objemu 5 439 ccm a je přeplňován kompresorem. Výkon je brutálních 478 kW/650 koní a největší točivý moment 820 Nm! Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za méně než 3,5 sekundy a to při hmotnosti 1 626 kg. Maximální rychlost je až 350 km/h. A to vše s miniaturiními předními okýnky a žádnou střechou…

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *