V pondělí 28. června panovalo od brzkého rána v Praze velké horko. Když se k tomu přidají starosti a začínající pracovní týden, je velmi snadné na něco zapomenout. Ostatně, jsme jen lidé. Jenomže zapomenout na zaparkované, odemčené a nastartované auto, bychom opravdu neměli. Ale přesně to se právě v pondělí stalo.

Přečtěte si také:  Místo značek měl hadr a jel opilý. Strážníkům navíc nadával, ať ho neotravují

Je skoro k neuvěření, že za celý den, kdy řidička takto v Praze opustila svou Škodu Fabii, auto nikdo neukradl. A stejně tak je celkem zajímavé, že celých přibližně 10 hodin, po které fabia stála zaparkovaná na ulici, motor stále běžel.

Dle dostupných informací auto opustila v Hloubětíně ráno, když jela do práce. Po několika hodinách už ale nastartovaná fabia přišla jednomu z obyvatel ulice, kde byla zaparkovaná, podezřelá. Zavolal proto strážníky a vše jim nahlásil. Policistům se po nějaké době podařilo řidičku sehnat a zřejmě i pořádně vystresovat. Její rekcí bylo, že si chytí taxi a ihned jede na místo. Spolu s tím ale směrem ke strážníkům vyslovila jednu prosbu. „Hlavně to neříkejte manželovi! Ten o mně pořád tvrdí, jak jsem hrozně roztržitá,“ řekla.

Přečtěte si také:  Blíží se konec prázdnin. Na provoz i bezpečnost chodců proto dohlédnou policisté

Jenomže manžel se o všem samozřejmě dozvěděl a nakonec to byl právě on, kdo se kolem šesté večerní k autu dostavil, vypnul motor a auto zamkl. Jediné, co k tomu řekl, bylo: „Že je manželka roztržitá, to už vím dávno. Že až takhle, je pro mě novinkou. Stejně ji mám rád. A taky jsem rád, že nám s autem nikdo neodjel.“

Přidat komentář