Co byste dělali, kdybyste potřebovali převézt svoji krávu? Třeba k veterináři nebo na zmrzlinu? Jednoduchá otázka, ale složitá odpověď, co říkáte? Američan Cory Morris to vyřešil po svém, krávu vozí v prostoru zadních sedadel svého pick-upu.

Že si nevymýšlíme, dokazuje video. To bylo natočeno v Americe řidičem jiného pick-upu, který, když tuto situaci uviděl, zůstal v němém úžasu. Video samozřejmě nahrál na svůj facebookový profil, aby se pochlubil ostatním. I díky tomu se nakonec řidič auta s krávou našel. Je to Cory Morris, který vlastní farmu v Ludlow Falls v americkém státě Ohio. Kráva se jmenuje Annie a je to teprve 18 měsíců staré tele vážící 800 liber (cca 400 kg).

Annie se na Coryho farmu dostala teprve jeden den po svém narození, když se o ní její matka odmítla starat. Teď se má ale mnohem lépe než spousta jiných krav, protože může jezdit autem na výlet, vystrkovat ze zadního okna hlavu jako pes a navíc občas jezdí i na „drive“ amerického fastfoodu, kde jí Cory tu a tam kupuje zmrzlinu. 

Mimochodem Annie se stala hitem internetu a Cory Morris se rozhodl ji světu přiblížit ještě více. Zaližil ji vlastní facebookový profil Annie the Highway Cow. Ten má za 9 dní (založen byl 4. října 2018) už na 9 tisíc fanoušků! Slušná práce. 🙂