Režisér pořadu Top Gear natočil spot nového modelu Lexus NX 300h

Autor: Tisková zpráva -   29. 5. 2014


Automobilka Lexus natočila televizní spot plně hybridní verze svého nového středně velkého crossoveru, modelu NX 300h. Práce se dle rozhodnutí automobilky ujal Konrad Begg, jeden z proslulých režisérů pořadu Top Gear. Čtyřdenní natáčení se uskutečnilo počátkem května v Madridu.

„K natáčení nového modelu Lexus NX 300h jsme si vybrali Madrid, protože jde o neuvěřitelně moderní město s fantastickou architekturou a skvělými podmínkami přirozeného osvětlení,“ uvedl Begg.

V souladu se základní koncepcí NX a jeho vyhraněnými rysy se spot zaměřuje na městské prostředí, kde si pohrává s ostře řezanými křivkami a jejich odrazy v moderní architektuře Madridu.

Konrad Begg, známý svými bohatými zkušenostmi s natáčením pro automobilový průmysl, režíroval i poslední televizní spot pro model Lexus IS 300h.

Vysoce hospodárný NX 300h s plně hybridním pohonem bude pracovat se zážehovou jednotkou 2,5 l využívající Atkinsonův cyklus. Nabídne v dané třídě rekordně nízké emise CO2 pod 120 g/km, což odpovídá spotřebě paliva kolem 5,2 l. Model se na evropských trzích začne nabízet od letošního října.

Lexus_NX_0reklama

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *