RETROMOBILE 2012: Veterány ve Francii

Autor: Anina Russová - 9. 2. 2012


Již po 37. se mezi 1. a 5. únorem v Paříži konala nejznámější francouzská výstava historických vozidel RETROMOBILE 2012.  Svou velikostí je tato výstava naprostým unikátem. Letos se představilo více než 350 vystavovatelů a během celého týdne výstavu shlédlo přes 90 000 návštěvníků.

To své si zde našel každý… Prohlédnout jste si mohli téměř vše, od výstavy obojživelných veteránů, přes bazar náhradních dílů, nabídky nejen dobové literatury či přehlídky neskutečného množství vozů až po perličku v podobě představení The Mullin Automotive Museum, manželů Petra a Merly Mullin, kteří vlastní jednu z deseti největších sbírek převážně francouzských vozů na světě.

Úžasná atmosféra na vás dýchá z každého vozu. Ty byly prvotřídně zrenovované a všechny také plně pojízdné. Jejich majitelé, ať už jde o muzea nebo soukromé osoby, se o tyto mnohokráte až raritní kousky starají mnohdy lépe než o členy rodiny. :)

Prohlédněte si přiložené fotografie a zvažte návštěvu této veteránské akce příští rok, stejně tak jako my. Myslím, že to za to jistě stojí.

[nggallery id=356]

foto: egarage.com/-AR-

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru