Jestli mě něco z automobilového světa za poslední dobu vážně dostalo, pak to byl render praktického BMW i8 Shooting Brake. Tak povedenou práci jsme opravdu dlouho neviděli, a tak nějak vážně toužíme mít takové auto v garáži. Kombinace protáhlé zadní části auta a placatého ostrého předku je proste geniální. O tenhle obrázek se postarala společnost Rain Prisk Designs.

rolls-royce-wraith-shooting-brake

Tyhle chlapíky vám ale rozhodně doporučuji sledovat dlouhodobě. Jejich práce je hodně odvážná a jiná. Nedávno představili také další projetky, které drze založili například na aristokratickém Rolls-Royce Phantom. Jen těžko si představit větší drzost, než vzít tak historií svázaný vůz a prostě z něj udělat moderní a zatraceně sexy kombi. 🙂 Ale není to jen Rolls-Royce. Co když se i z ultimativního supersportu v podobě Mercedesu-AMG GT dá udělat Shooting Brake? Vypadá to opět neuvěřitelně báječně. Přiznané lemy blatníků, velká kola a super nízký podvozek

Když si projdete jejich práce, rychle vám dojde, že tihle kluci se toho rozhodně nebojí. Mají skvěle vyladěný cit pro detail a i tak jedinečný vůz jako Rolls-Royce prostě po jejich zásahu vypadá báječně. Možná by je už konečně měli přijmout v nějaké automobilce. Konečně by tak po silnicích mohla jezdit auta, za kterými bychom se otáčeli ještě častěji. Zatím jich je opravdu málo.

mercedes-benz-amg-gt-shooting-brake

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments