2021-elektromobil-renault-megane-e-tech-electric- (1)

Renault Megane E-Tech je 100% elektomobil. Je to nejnovější přírůstek do světa elektrických vozidel a vyniká nejmodernější technikou, včetně nejnovějších funkcí v oblasti softwaru a konektivity.

Rozličné verze modelu pokrývají většinu potřeb zákazníků pro každodenní použití i výlety či dovolenou. Renault Megane E-Tech elektrický bude na českém trhu dostupný s dvěmi kapacitami baterie (40 a 60 kWh) a třemi výbavovými stupni (Equilibre, Techno a Iconic).

Ceny začínají na 890 000 Kč ve výbavovém stupni Equilibre s 40 kWh baterií. Vozidlo umožňuje dobíjení střídavým proudem až 22 kW (AC) a stejnosměrným proudem (DC) až 85 kW.

Přečtěte si také:  Zlevnění elektromobilů? Právě naopak, zdražovat budou auta se spalovacím motorem, říká šéf škodovky

Za 1 085 000 Kč zákazník získá vyšší výbavový stupeň Techno s 60kWh baterií a motorem o výkonu 220 koní. Vozidlo umožňuje dobíjení střídavým proudem až 22 kW (AC) a stejnosměrným proudem (DC) až 130 kW.

cenik-renault_Megane_E-Tech-2021

Renault_Megane_E-tech

Vždy aktualizovaný

Část zážitku s elektrickým modelem Megane je i o konektivitě. Aby byly systémy vždy aktualizované, přichází model s bezplatným datovým balíčkem pro multimediální systém OpenR link 5 let. Díky této službě si vozidlo samo stahuje aktualizace firmware vzduchem (FOTA).

Přečtěte si také:  Do roku 2050 by na silnicích v Evropě neměla jezdit žádná auta se spalovacím motorem. Ani ta stará

Megane E-Tech elektrický rovněž přichází s 5letou zárukou na celé vozidlo a 8letou zárukou (nebo 160 000 km) na baterii.

Přidat komentář