renault-koleos

SUV vozy jsou fenoménem současnosti. Většina z nich se vyznačuje robustním vzhledem. Často jsou až příliš masivní. Chcete-li vsadit na elegána připomínajícího svým designem spíše silově skvěle vybaveného atleta, vsaďte na nový Renault Koleos. Právě toto auto se vyznačuje pevně řešenými liniemi, jimž vévodí chromovaná Full LED světla. Kompaktní a neotřelý design exteriéru ale rozhodně není jedinou předností tohoto vozu…

Maximální komfort

Při jízdě je skvělé, když má člověk dostatek prostoru. Renault Koleos vám ho nabídne spousty. Pohodlí zajistí vyhřívané a také odvětrávané přední sedačky. Samozřejmost představuje loketní opěrka a na nedostatek úložného prostoru si také stěžovat nelze. Výbornou volbou je variace vozu s pohonem ALL MODE 4×4. Na rozbitých silnicích, jichž je u nás bohužel hodně, si budete jednoduše přepínat mezi třemi režimy, a to Auto, Lock a 2WD. Točivý moment bude optimálně rozdělen mezi zadní i přední kola. Ta zaberou kdykoli dle potřeby. Jistě oceníte i systém EASY BREAK umožňující několik konfigurací zavazadlového prostoru.

Bezpečnost na prvním místě

Ne všechny SUV vozy jsou skutečně bezpečné. Koleos je vybaven hned několika prvky, díky nimž získáte jistotu bezproblémové jízdy. Takový Visio pilot rozpozná dopravná značky a varuje vás tehdy, když překročíte povolenou rychlost. Zajistí i automatické přepínání dálkových světel či varování před přejezdem z jednoho pruhu do druhého. Systém vás varuje i před vlastní únavou. Samozřejmostí jsou i parkovací asistent a pomoc při rozjezdu do kopce.

Testovací jízda stojí za to

Zaujaly vás zmiňované technologické inovace a rádi byste si toto auto vyzkoušeli? Domluvit si testovací jízdu můžete na tomto webu. Projedete se a na vlastní kůži zažijete třeba multimediální systém R-Link 2, jehož prostřednictvím lze ovládat veškerou elektroniku v autě.

renault-koleos-