Představovat společnost Recaro je asi zbytečné. Jistě víte, že dodává sedadla řadě automobilek pro jejich sportovní modely, závodním týmům, ale i na trhy s tuningovým zbožím. Její zásah je opravdu velký a není se co divit, že Recaro patří mezi špičku ve svém oboru. Proto nám nemohla uniknout jejich nová specialitka, limitovaná edice sportovních sedadel do auta.

Světlo světa spatří pouze 999 kusů a jak jejich název Recaro Nürburgring Sportster CS napovídá, jsou jakousi poctou slavnému okruhu. Výrobce ale tvrdí, že tak dobře, jak budou fungovat na závodní trati, budou fungovat i na okreskách a při každodenním používání. I proto Recaro nevyrobilo skořepiny, které by byly při cestách na nákup nebo do práce přeci jen nepohodlné. Spíše si dalo záležet, aby Nürburgring edice jejich nových sedadel na okruhu excelovala a v běžném životě prostě fungovala.

Sedačky mají opravdu výrazné boční vedení a opěradlo vyrobené s přihlédnutím k tomu, že bude držet tělo i v rychlých průjezdech zatáčkou. Recaro vsadilo na čalounění kůží a kontrastní prošívání. Na integrovanou hlavovou opěrku pak vyšilo jak své jméno, tak mapu okruhu Nürburgring. Základ sedaček je vždy stejný, ale zákazníci si mohou zvolit, jestli chtějí přidat vyhříváno nebo třeba integrované airbagy.

Recaro si je jisté, že zákazníci budou mít velký zájem a tak si prý máte raději pospíšit, pokud máte zájem. Cenu ale výrobce nezveřejnil, nicméně potvrdil, že nová sedadla jsou vhodná do snad všech modelů všech značek.