2018-Range-Rover-SVAutobiography- (4)

Range Rover SVAutobiography: nejluxusnější verze se představila v Los Angeles

Autor: Tisková zpráva -   29. 11. 2017


V Los Angeles se představil luxusní Range Rover SVAutobiography. Nový model přináší kombinaci výborného zpracování a moderních technologií. Představuje vrchol luxusního cestování a zároveň máte z každé cesty skvělý zážitek, ať už ho přímo řídíte, nebo máte svého řidiče. Vůz je dostupný s prodlouženým rozvorem náprav. U modelu Range Rover SVAutobiography se ještě zvýšil komfort díky použitým technologiím. Patří sem například zavírání zadních dveří, které lze zavřít pouhým stiskem tlačítka.

Široká nabídka pohonných jednotek obsahuje kromě jiného nový moderní plug-in hybridní systém schopný ujet v čistě elektrickém režimu až 51 km a vylepšený kompresorem přeplňovaný zážehový motor, který disponuje výkonem 565 koní.

Zadní sedadla Executive Class jsou nastavitelná ve 24 směrech a patří k hlavním prvkům tohoto luxusního modelu. V kombinaci s prodlouženým rozvorem náprav nabízejí prostor pro nohy větší než 1,2 m. Zatímco upravené sedačky s novými vnitřními vrstvami poskytnou cestujícím maximální komfort. Součástí výbavy jsou také opěradla nastavitelná v rozsahu 40 stupňů, masáž horkými kameny nebo vyhřívaná opěrka nohou.

Zadní pevně uložená středová konzole prodlužuje celkovou délku kabiny. Nový model zároveň nabízí cestujícím možnost uzavřít zadní dveře pouze za použití pohodlně umístěných tlačítek na zadní konzole.

Elektricky výsuvné zadní stolky a integrované obrazovky multimediálního systému zajistí zákazníkům možnost používat internetové připojení 4G a WiFi hotspot pro pohodlnou práci nebo odpočinek. Zatímco chladicí box ukrytý mezi zadními sedadly je schopný pojmout dvě láhve vína nebo čtyři láhve o objemu 600 ml. Pravé zadní opěradlo je možné sklopit pro přepravu dlouhých předmětů a zákazníci si mohou současně vůbec poprvé pořídit dýhovou výsuvnou podlahu, která zjednoduší nakládání a vykládání zavazadel.

2018-Range-Rover-SVAutobiography- (9)

Zatímco komfortní funkce poskytují pohodlí první třídy, pozornost upřená na detaily přináší novou úroveň zpracování. Exkluzivní hodinky Zenith inspirované modelem Elite 6150 jsou umístěné na zadní středové konzole. Jejich rýhovaný rámeček ladí s povrchem tlačítka startování motoru, voliče automatické převodovky a pedálů.

Elegantní systém Touch Pro Duo automobilky Jaguar Land Rover má dvojici dotykových displejů s vysokým rozlišením. Informace mohou být přesouvány z jednoho displeje na druhý, což přináší vysokou funkcionalitu a zjednodušuje ovládání.

Přečtěte si také:  Ford Ranger Platinum je sázka na luxusní pick-up. Pod kapotou může mít i šestiválec

„Range Rover SVAutobiography je ztělesnění luxusu, komfortu a prvotřídního zpracování. Jde o našeho představitele kvality a preciznosti. Tento vůz dokládá zaměření na detail, které je charakteristickým znakem pro naše nejluxusnější SUV po téměř padesát let,“ řekl Gerry McGovern, Chief Design Officer Land Rover.

Range Rover SVAutobiography bude ručně dokončen výhradně v technickém centru divize SVO v anglickém městě Warwickshire. Světová premiéra proběhne na autosalonu v Los Angeles 29. listopadu 2017. Kromě nového Range Roveru SVAutobiography bude vystaven také extrémní Land Rover Discovery SVX a výkonný Range Rover Sport SVR, stejně jako na řidiče zaměřený Range Rover SVAutobiography Dynamic.

„Označení SVAutobiography je určeno pro naše nejluxusnější automobily, stejně jako označení SVR patří nejrychlejším a SVX v terénu nejschopnějším variantám. Příchod vylepšeného Range Rover SVAutobiography dále posiluje luxusní část naší rodiny SV,“ dodal John Edwards, Managing Director of Jaguar Land Rover Special Operations.

Nabídka motorizací pro SVAutobiography:

Motor

Výkon (koní)

Točivý moment (Nm)

CO2 (g/km)

3.0L TDV6

258

600

182

4.4L SDV8

339

740

219

2.0L Si4 PHEV (P400e)

404

640

64

5.0L V8 Supercharged SVAutobiography

565

700

294

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *