Range Rover Evoque Special Edition with Victoria Beckham – foto + video

Autor: Pavel Srp - 23. 4. 2012


Společnost Land Rover uvedla na pekingském autosalonu speciální edici Range Roveru Evoque, kterou pomáhala navrhovat britská módní designérka Victoria Beckham. Značky Land Rover a Victoria Beckham jsou alfou a omegou britského stylu a tak pod taktovkou hlavního designéra Gerryho McGoverna a Victorie Beckham vzniklo čtyřmístné kupé, které nabízí individuální luxus šitý na míru. V této edici bude vyrobeno nanejvýše 200 vozů.

Stručný přehled:

  • První vůz značky Land Rover s ekluzivním ručním matným lakováním
  • 20palcová černá litá kola s růžově zlatými konturami
  • Světle hnědá sedadla s potahem ze semianilinové kůže s ručním prošíváním. Semianilinovou kůží jsou rovněž čalouněny dveře, loketní opěrky a panel mezi předními sedadly.
  • Zdůraznění luxusního interiéru růžovým zlatem
  • Mohérové rohože a mikrosemišový strop
  • Speciální čtyřdílná sada kožených zavazadel
  • Ručně šitá kožená brašna na uživatelskou příručku podepsanou Victorií Beckham

Zásadním designovým prvkem je vysoce kvalitní ruční šedé lakování, které kontrastuje s vrchní vrstvou černého lesku na střeše, bocích, přívodech vzduchu na kapotě, na podbězích kol a na kolech.

Nenápadný exteriér doplňuje prémiový interiér. Sedadla sportovního designu jsou potažena semianilinovou světle hnědou kůží Vintage Tan. Stejná kůže je použita na výplně dveří, loketní opěrky a vrchní část panelu mezi předními sedadly.
Vnější motiv naleznete i v interiéru v podobě růžově zlaté, která zdobí otočná tlačítka středové konzole, otočný volič jízdních režimů převodovky a logo na volantu.

[nggallery id=717]

Celosvětový prodej řady Range Rover Evoque Special Edition with Victoria Beckham je omezen na 200 vozů. Všechna kola jsou poháněná dvoulitrovým benzinovým motorem s výkonem 140 koní.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru