Range Rover Evoque Sicilian Yellow Edition: nová edice pro stylovku

Autor: Filip - 14. 1. 2013


Land Rover neusíná na vavřínech a snaží se z celosvětového úspěchu modelu Evoque vytěžit co nejvíc. Britská automobilka tedy po speciální edici Victoria Beckham, kterou jsme okukovali na vídeňském autosalonu, představuje novou edici s názvem Sicilian Yellow Edition.

Novou edici zvnějšku poznáte podle barevné kombinace, která obsahuje žlutou Sicilian Yellow a černou Santorini Black. Zákazník tak může zvolit černou karoserii se žlutou střechou a kryty zpětných zrcátek nebo naopak žlutý vůz s černou střechou a zrcátky.

Tato edice také přináší nový paket do exteriéru. Jeho jméno je Black Design Pack a bude od dubna dostupný pro Evoque ve verzi Dynamic. Tento paket přidává zadní spojler, začerněné pozadí předních světlometů a mlhovek, čiré kryty zadních světel, části nárazníku lakované Santorini černou barvou, tmavé koncovky výfuku a slitinová dvacetipalcová kola v lesklé černé.

Do interiéru Sicilian Yellow Edition přináší černou kůži bez rozdílu barevné kombinace exteriéru. Ta je pak prošívaná kontrastní žlutou nití, kterou doplňuje žlutý pás dekoru na palubní desce.

Edice Sicilian Yellow by měla být dostupná se všemi pohonnými jednotkami, přičemž dodávky zákazníkům začnou v květnu letošního roku. Bližší ceník bude ještě uveřejněn, ale můžeme počítat s cenou v přepočtu kolem 1 365 000,- korun.

-FM-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru