Ráj pro fanoušky starých VW

Autor: Anina Russová - 2. 4. 2012


Málokterá jiná automobilka má tak velký faktor kultu jako právě Volkswagen. Jeho Bus je i po 65 letech mezi fanoušky až neskutečně populární. Například pokud se objeví ve filmu nebo v reklamě, vždy zobrazuje svobodu, volnost, dobrodružství a samozřejmě také zábavu. U Volkswagenu jsou si takové oblíbenosti moc dobře vědomi, a proto jejich reklamní oddělení už v roce 2007 otevřelo speciální dílnu pro veterány, ve které vyškolený tým profesionálů za posledních 5 let zachránil a zrenovoval přes 100 VW Busů. Od 25. března 2012 byla dílna otevřena i všem ostatním zákazníkům, majitelům a fanouškům klasických busů.

Celý areál určený pro veterány Volkswagen se nachází blízko německého Hannoveru na rozloze více než 7 000 metrů čtverečních. Jeho součástí je nejen obrovská dílna vybavená těmi nejnovějšími stroji a vlastní lakovnou, ale také několik domů pro zaměstnance a hotýlků pro návštěvníky a majitele renovovaných aut.

Pokud přijedete jako zákazník, nezáleží jak velký rozsah renovace požadujete, umějí vše od malých oprav až po kompletní rekonstrukce, včetně nového laku. Některé náhradní díly si mechanici berou ještě z původního několik desítek let starého skladu.

U každé zakázky s vámi zaměstnanci proberou vaše přání a požadavky a společnými silami se dopracujete k ideálnímu řešení opravy vašeho Busu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je tu samozřejmostí. Další úžasnou vlastností je, že ke svému zrenovovanému autu dostanete kompletní dokumentaci s podrobným rozpisem provedených oprav. Každý krok je fotograficky zadokumentován a podrobně popsán.

[nggallery id=612]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru