AutaPoOperaku

Pokud plánujete nákup ojetého auta, je tento článek přesně pro vás. Poradíme vám, kde hledat kvalitní bazarové auto se zárukou, na co si dát pozor a jak vyřešit financování.

Ojeté jako nové. Jen levnější

Vůni nového auta každý zapálený řidič považuje za jednu z nejlibějších. Ne každý si však novinku z autosalonu může dovolit, a tak začne pátrat v bazarech po uspokojivém ekvivalentu v podobě ojetého vozu. Kde ale najít ojeté jako nové v bezvadném technickém stavu a bez rizika? Zkuste auto po operativním leasingu!

Přečtěte si také:  Polovina lidí vybírá nové auto déle než měsíc, u ojetin kromě ceny sledují i najeté kilometry, spotřebu či historii vozu

Auta po operáku jsou záruka spolehlivosti

Zatímco v běžných bazarech nemusíte dostat o voze kompletní informace například proto, že je původní majitel zatajil, u aut po operáku si můžete oddechnout. Leasingové společnosti jakožto první majitelé vědí o svých automobilech opravdu vše. Vozy musí být pravidelně servisovány u smluvních partnerů, bez vědomí leasingové společnosti se neobejde ani žádná pojistná událost a smluvně ošetřený bývá také nájezd vozidel. Všechny tyto informace o historii a zásazích vám dokáže leasingová společnost doložit. Další velkou výhodu aut po operáku představuje jejich spolehlivost. Na rozdíl od úplně nového modelu se totiž výrazně snižuje riziko výrobních závad vzhledem k předešlé době provozu.

Dobrý prodejce nabízí jen špičkové zboží

Možná si říkáte, že při koupi ojetého vozu po operativním leasingu riskujete velké technické opotřebení. Pokud se svěříte do rukou férové společnosti, pusťte obavy z hlavy. Například Business Lease, provozovatel bazaru Autapooperaku.cz, vybírá z vrácených vozů opravdu jen ty ve výborném stavu, u nichž byste kolikrát rozdíl mezi novým a ojetým skoro nepoznali. Kromě patřičné dokumentace vám navíc poskytne záruku najetých kilometrů.

Přečtěte si také:  Výpadky ve výrobě nových aut zvyšují popularitu ojetin, jejich ceny rostou

Jednoduchá smlouva a financování

Investice do vlastního auta nebývá zanedbatelná, proto byste měli mít při tomto kroku naprostou jistotu, že rozumíte smlouvě. U Autapooperaku.cz na vás čekají jen srozumitelné podmínky, vstřícný přístup a ochota vám pomoci, pokud si přeci jen nebudete vědět s nějakým bodem rady. Prodejce vám rovněž rád zodpoví jakékoliv dotazy a dá vám předem nahlédnout do záznamů o vozidle. Pokud se ke koupi rozhodnete, ale nemůžete si dovolit zaplatit rovnou celou částku, prodejce vám zároveň pomůže vyřídit otázku financování. Business Lease spolupracuje s Moneta Leasingem a Autoleasingem, a tak vám snadno vyjedná úvěr s výhodnými podmínkami. Nově také Autapooperaku.cz nabízí možnost odkupu vozidla na protiúčet s kompletním klientským servisem, přičemž výkupní cenu firma započítá při pořízení vašeho nového vozidla.

Přidat komentář