Tedy, abychom byli přesní, ta reklama je částečně vánoční a částečně jako upoutávka na Black Friday, což je den, kdy v obchodech probíhají obrovské slevy a výprodeje. Jakkoliv jde o americký výmysl, už i některé naše obchody tzv. „černý pátek“ zavádějí. Pokud jste fanoušky výprodejů, pak si do kalendáře poznačte 23. listopad, kdy tahle šílenost vypukne.

Ale zpět k reklamě. Do světa ji vypustil Dodge, který v ní ukazuje, jak také mohou vypadat sáňky pro Santu Clause. A jsou to zatraceně stylové sáňky! Jejich základem je Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye, který má pod kapotou motor V8 o objemu 6,2 litru. Ten produkuje velmi zajímavých 808 koní a 957 Nm točivého momentu. Z klidu na 100 km/h je schopen zrychlit za 3,4 sekundy a maximální rychlost se zastaví na 326 km/h. Jde o jedno z nejrychlejších sériových aut světa!

Reklama dostala jméno Upgrade a jakmile ji uvidíte, pochopíte proč. Hlavní roli vedle notně upraveného Dodge hraje bývalý profesionální zápasník Bill Goldberg, který si zahrál Santa Clause. Hodně nekonvenčního Santa Clause. 😊

Ten se totiž rozhodne, že standardní sáně potřebují změnu a od slov u něj a elfů nebývá daleko. Výsledkem jsou parádní sáně s výfuky vyvedenými do stran a koženým čalouněním. Jen ten sob je z toho trošku zmaten… Sáně dokonce dostaly nové logo, které Dodge použije i na speciální limitované sérii triček a svetrů, které budou brzy na prodej na oficiálním e-shopu.

No, uznejte sami, že tak má vypadat pořádná reklama.