První mexická playmate Raquel Pomplun dostala Jaguar F-Type – video

Autor: Anina Russová - 14. 5. 2013


Existuje jedna nezměnitelná skutečnost, a to ta, že erotika a sex prodává. Dobře jsou si toho vědomi všichni, kteří potřebují přitáhnout zákazníky, dokonce i automobilky, které jakkoliv spolupracují s krásnými slečnami, se tím navíc velice rády chlubí. A upřímně já se jim občas ani nedivím. Kolikrát je fotka, na níž je krásná spoře oděná slečna pźující u auta mnohem zajímavější než fotka s autem samotným. A pokud některé dámy mají patent na to být krásné, tak to jsou bezesporu playmate z celéhos věta.

Však to posuďte sami, podívejte se na německou playmate Silvii Hauten, která se fotila u Nissanu GT-R nebo dalšího ze zajíčků, Bridget Marquardt, prozměnu rovnou dostala Porsche Cayman a tentokrát tu máme další dárek. Tou štastnou, navíc opravdu půvabnou, je první mexická playmate Raquel Pomplun.

Téhle krásce je sladkých 25 let a od automobilky Jaguar dostala k užívání na celý jeden rok exkluzivní Jaguar F-Type. Klíče od auta ji navíc zástupci automobilky předali u oběda se slavným majitelem časopisu Playboy, Hughem Hefnerem. Podívejte se na video, které názorně ukazuje, jak moc se Raquel k Jaguaru hodí. A přiznávám, že na takové obědy bych opravdu rychle zvykla. :)

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru