Koupit si dnes Ferrari není tak těžké, stačí mít potřebný finanční obnos na svém bankovním účtu – tedy pokud nemluvíme o LaFerrari, jehož pořízení tak jednoduché nebylo. Jenže, co když si pořídíte Ferrari 458 Spider a soused si ho koupí taky? Vy přece nechcete mít auto, které budete vídat pořád. Řešením je nechat si auto upravit, od kompletních úprav včetně výměny nárazníků i kol až po pouhé přelepení karoserie fólií. A to je i případ kousku z přiložených fotografií.

Matné barvy nebo naopak superlesklé chromové fólie jsou kolotočářské, a tak na to šel majitel tohoto Ferrari podobně jako majitele TOHOTO Volkswagenu Transporter. Své auto „oblékl do rzi“. Polep má na svědomí nizozemská společnost Prowrap Professional Carwrapping a zvládla to na jedničku. Rzí jsou napadeny i takové detaily jako znaky nebo registrační značky. Co vy na to? Líbí nebo ne?

Zbytek auta zůstal bez úprav, tak jen pro připomenutí: Ferrari 458 Spider má pod kapotou motor V8 o objemu 4,5 litru, jehož výkon je 419 kW/570 koní a točivý moment 540 Nm. Výkon přenáší automatická převodovka na kola zadní nápravy. Zrychlení z 0 na 100 km/h se odehraje za pouhých 3,4 sekundy a maximální rychlost je 320 km/h.