vanguard prague

Na Praze 4 se chystá exkluzivní projekt bydlení Vanguard Prague. V loftových bytech bude možné nejen klidně umístit bazén do obývacího pokoje v nejvyšším patře, ale také si tam zaparkovat svoje auto.

Loftové bydlení je příjemné tím, že byt nabídne vzdušnost. Stropy v projektu Vanguard dosahují až 4,5 metrové výšky. Na výběr jsou malé byty s výměrou od 41 m² až po exkluzivní penthouse s rozlohou 795 m² a velkou terasou.

Pro nás automobilové fanoušky je však zdaleka nejzajímavější nápad, který známe zatím pouze ze zahraničí. Tento projekt totiž nabídne speciální autovýtah, který vás i s vaším autem vyveze přímo do vašeho bytu. Vy tak potom můžete klidně sedět v obývacím pokoji a kochat se se sklenkou kvalitního vína v ruce pohledem na své auto.

Samozřejmostí je také velká spousta dalších podobných fines. Součástí projektu je i několik nadstandardních střešních pobytových teras, bazény, včetně jednoho podzemního akvária, spa, fitness, ale i říční molo. To abyste si tam mohli zaparkovat svoji lodičku. Vyrazit však můžete také na golfové hřiště, které je přímo za domem.

Design i řešení interiéru měli na starosti profesionálové, kterými jsou Radka Valová ze studia OOOOX, Ivanka Kowalski, Ondřej Janků, Martin Ptáčník, Shota Tsikoliya za Collarch a Rosťa Černík a Ivana Dombková z I.D.Arch. Design budovy navrhoval Ing. Arch. Petr Drexler. Cenu ani za ten nejmenší byt ale neznáme.