Prodejce Porsche uspořádal parádní kino sraz jen pro majitele této německé značky

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: periodismodelmotor.com -  28. 6. 2020


Určitě jste i u nás zaznamenali velký nárůst oblíbenosti autokin. Po republice jich je celá řada a pravidelně se tam na filmové, ale v některých případech i gurmánské potěšení sjíždějí desítky lidí. Ti si užívají film na velkém plátně, ale zároveň v pohodlí svého auta, tedy relativně chráněni před koronavirem. Právě kvůli pandemii totiž byla standardní kina zavřena a většina auto srazů se také nekonala.

Jednou ze zemí, která byla koronavirem extrémně zasažena, je Španělsko. Ještě před několika dny tamní obyvatelé nesměli ani ven. To se sice změnilo, ale žádné veřejné akce, kde by byla „hlava na hlavě“ se stále konat nesmějí. To ovšem neznamená, že by se nesmělo sejít i několik set lidí najednou, jen musejí zůstat sedět ve svých autech. A přesně to udělali na pozvání španělského dealera Porsche tamní majitelé vozů této stuttgartské značky.

Do madridského autokina jich na pozvání Porsche Ibérica přijelo 600 ve zhruba 250 autech. A přehlídka to byla vskutku rozmanitá. Samozřejmě nechybělo několik SUV Macan a Cayenn. Ovšem dorazila celá řada různých verzí modelu 911, pár Boxsterů, Caymanů a dokonce i několik elektromobilů (!) Taycan.

A na jaký film přijeli? Na ‚Bad Boys For Life‘, tedy ‚Mizerové navždy‘, kde si hlavní roli už poněkolikáté střihli Will Smith a Martin Lawrence, a jednu z vedlejších nejnovější Porsche 911 Carrera 4S.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *