Tuning a úpravy automobilů se neomezují pouze na vozy se spalovacími motory, ale upravují se samozřejmě i hybridy nebo elektromobily. Prior Design nyní představili úpravu pro nejvýkonnější model Tesla Model S P100 D.

Úprava je pouze vzhledová, do elektromotorů se úpravce nepouštěl. Vlastně není třeba, vždyť Tesla Model S P100 D má z 0 na 96 km/h zrychlit za 2,5 sekundy! Díky 100kWh baterii (napovídá název) má prý dojezd až 613 kilometrů (dle evropského měřícího cyklu NEDC).

Úprava zahrnuje nový přední nárazník s integrovaným difuzorem, nový je samozřejmě také zadní nárazník, který doplňuje přítlačné křídlo na víku zavazadlového prostoru. Chybět nemohou ani nástavce prahů.

I v tomto případě platí, že kola dělají auta. Prior Design sáhl po kolech z vlastní výroby. Jde o typ PD5, který je obutý do 21palcových pneumatik Michelin Pilot Super Sport tires. Kola jsou v tmavě šedé barvě, která k bílé karoserii vozu skvěle padne. Celek dotváří sportovní snížený podvozek H&R, který obsahuje speciální electronický modul, který umí podvozek snížit či zvýšit, ale také funguje při jízdě, aby minimalizoval náklony karoserie a zlepšil ovladatelnost auta.