Bentley Bentayga je okázalé SUV, které na silnici působí velmi majestátním dojmem. Pokud by vám jeho sériová podoba byla stále málo, nabízejí se možnosti tuningu. Jednou z těch nejnovějších, navíc vážně odvážných, je i ta od Prior Design, ačkoliv odvážnosti úprav MANSORY zdaleka nedoshauje.

Němečtí tuneři na to rozhodně nešli nijak decentně, ale naopak hodně odvážně. V rámci kitu PDXR auto výrazně rozšíří. Kit se sestává ze tří částí, mezi které patří spoiler pod přední nárazník, zadní difuzor, ale také výrazný rozšiřovací kit na blatníky. Pod ty se na propagačních fotkách nastěhovala také nová superlehká kola PD3Forged s rozměry 9×20 palců vpředu a 10,5×20 palců vzadu.

Pokud budete chtít, upravit si můžete nechat klidně také interiér. Je to jen a jen na vás, vaší fantazii a také částce, kterou jste schopni a nebo ochotni za takovou úpravu vynaložit. 

Pozornost Prior Design se ale může upřít na podvozek, výfukové potrubí, ale i na motor. Připraven je chiptuning, v rámci něhož motor W12 posílí o 60 koňských sil, ale také o 120 Nm oproti sériovým 447 kW/600 koní a 900 Nm.