Pokud máte bokem odložených 30 milionů korun a pouze se na vás ve frontě na Ferrari LaFerrari o 499 lidech nedostalo, neklesejte na mysli. Však on vám vaše vysněné LaFerrari nějaký překupník s pořádným ziskem prodá. Abyste však nebyli smutní po dobu čekání, německý úpravce Prior Design přišel s řešením.

Prior Design PD458 Ferrari 458 Italia 3

Bude k tomu stačit vzít vaše staré Ferrari 458 Italia a na zhruba 14 dní ho ponechat v Německu. Budete odjíždět s výtvorem jménem Prior Design PD458 a s trochou štěstí a fanouškovské neznalosti si pár lidí bude myslet, že řídíte hypersport jménem LaFerrari. Úpravu od Prior Design už máme možnost nějakou dobu znát. Po měděném provedení, přišla ještě černo-bílá verze, avšak poslední kousek kombinuje typickou červenou barvu s černými doplňky. Především jde ale o nový nárazník a kapotu, které se ze všech sil snaží imitovat nejrychlejší Ferrari všech dob.

Svým způsobem se to i daří. Mimo nových karosářských dílů se PD458 odlišuje také sadou nových 21″ kovaných disků. Myslelo se také na podvozek, PD458 je díky tomu vybaven novými tlumiči a pružinami z produkce společnosti H&R.

Stranou nezůstal ani atmosférický osmiválec o objemu 4,5 litru. Když opouštěl brány fabriky Ferrari disponoval výkonem 578 koní. Po zásahu německých inženýrů se může pyšnit maximálním výkonem 624 koní (459 kW). Úpravy spočívají ve výměně řídící jednotky motoru a pak také přítomnosti otevřenějšího nerezového výfukového potrubí. A můžete si být jisti tím, že ten tu nebude pouze kvůli výkonu…

 

Comments are closed.