Prindiville design Land Rover Defender

Autor: Pavel Srp - 24. 2. 2012


U tunera Prindiville design představili zbrusu nový balíček tuningových úprav pro Land Rover  Defender. Když se na něj podívám, nějak se mi vytrácí smysl toho, proč bych si kupoval v terénu velmi schopného Defendera, kdybych z něj pak udělal „silniční stíhačku“, ale budiž… Upravit v Prindiville design mohou komplet auto – interiér, exteriér i motor.

Pod kapotou bije naftové srdce o objemu 2,4 litru a jeho výkon si můžete nechat upravit jedním ze 4 balíčků, které ho zvýší až na 190 koní a 460 Nm. Vyměněno bude turbodmychadlo i mezichladič, v motoru se usídlí silikonové hadice a mapa v řídící jednotce bude přeprogramována. Sprint z 0 na 100 km/h pak Defender zvládne za 10 sekund… Aby dokázal bezpečně zastavit, vyměněny byly také brzdy.

Úpravy exteriéru zahrnují 18″ lité disky, snížený podvozek, exkluzivní lakování, chromovaná stupátka na bocích, LED přední i zadní světlomety nebo také parkovací kameru.

V interéru máte možnost usadit se do nových sportovních sedadel Cobra a uchopit sportovní kožený volant. Od řízení vás pak bude rozptylovat LCD displej s vestavěnou navigací a TV tunerem.

Pokud se vám tato úprava líbí, nezahálejte s objednávkou, protože se jedná o omezenou sérii pouhých 25 vozů!  Zkontrolujte si však stav svého bankovního účtu! Tento upravený Land Rover Defender vás vyjde na 81 500 amerických dolarů, což je cca 1 550 000 Kč…

[nggallery id=431]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru