Přehlídka hlouposti a arogance na silnici. Takhle to opravdu vypadat nemá – video

Autor: Anina Russová - 27. 1. 2018


Často na našich silnicích máme pocit, že jsme se ocitli v pekle. Někteří řidiči by na silnicích podle nás opravdu neměli co dělat. Nebo by si alespoň měli zopakovat autoškolu. Někteří ignorují blinkry, jiní zase pravidlo přednosti zprava a nebo zipu. O tom, že by se snad jeden řidič k druhému choval ohleduplně, už snad nemůže být ani řeč.

Nejhorší situace ale nastane ve chvíli, kdy někteří řidiči dostanou chuť ty druhé „vychovávat“. Přesně to se událo v přiloženém videu a my otevřeně přiznáváme, že se nám při jeho sledování nezdravě zvýšil tlak. Tolik blbosti a absolutní arogance jsme totiž už dlouho neviděli.

Vše se odehrálo ve Velké Británii, o které jsme si až donedávna mysleli, že netrpí velkým množstvím pitomců za volantem. No, jak to, tak vypadá, na jedné dálnici se jich může sejít hned několik. Ve videu je vidět kolona, která se na několikaproudé dálnici utvořila, ale jeden jízdní pruh zůstal průjezdný. Tak ho zcela logicky někteří normálně smýšlející řidiči využili namísto toho, aby jako stádo stáli v koloně, prostě plynule a pomalu pokračovali v další plynulé jízdě tímto pruhem.

Jenomže se pro nás zcela nepochopitelně našlo několik řidičů, kteří z kolony vyjeli do tohoto jízdního pruhu jen proto, aby projíždějícím zatarasili cestu. Také nechápete proč? Víc k tomu snad ani netřeba dodávat. Ostatně, obrázek si udělejte sami. 

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek