Představuje se velmi speciální edice CITROËN DS3 DS WORLD PARIS – foto + video

Autor: Pavel Srp - 23. 11. 2013


„Model CITROËN DS3 DS WORLD PARIS byl vytvořen jako oslava otevření showroomu DS WORLD PARIS. Je zhuštěným vyjádřením atmosféry tohoto místa,“ shrnul šéfdesignér řady DS Thierry METROZ.

Vůz CITROËN DS3 DS WORLD PARIS se inspiroval u architektury secese a odráží know-how špičkových francouzských řemeslníků, působí jako pařížský elegantní šperk. Exkluzivní model je zahalen do matně popelavě šedé, která dokonale ladí s matně hnědým odstínem Trinitario použitým na střeše a zpětných zrcátkách. Tyto odstíny byly speciálně vytvořeny pro tento model. Sedmnáctipalcová kola jsou opatřena novým diamantovým výbrusem sladěným se střechou a zpětnými zrcátky.

Pro vytvoření elegantního interiéru byly použity prestižní materiály. Na sedadlech se objevuje motiv Bracelet, jenž je výsledkem práce čalounických mistrů značky a při této příležitosti se objevuje ve verzi hnědé kůže Nappa Trinitario s béžovým prošitím. Jde o mimořádně kvalitní kůži, která je použita na liště palubní desky, na řadicí páce a na středové loketní opěrce.

O jedinečnosti každého z 15 vyrobených vozů svědčí číslované logo DS WORLD PARIS z hnědého burgundského dubu. Tento dřevěný dekor je díky zcela nové technologii inkrustován do kožené lišty na palubní desce. Nově použitý dřevěný motiv připomínající svět bydlení se objevuje i na dveřních panelech.

Za auto zaplatíte docela slušnou pálku 34 990 EUR, tedy přibližně 953 652 Kč.

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek