Představuje se Nissan Juke v limitované edici Ministry of Sound – foto + video

Autor: Pavel Srp -   29. 8. 2012


Dvě z nejznámějších současných značek spjatých s životem ve městě spojily síly a stvořily limitovanou edici jedinečného modelu. Společnost Nissan rozšiřuje svou spolupráci s londýnskou autoritou v oblasti klubové scény a elektronické taneční hudby, společností Ministry of Sound, prostřednictvím nové limitované edice modelu Juke. Odvážná novinka s označením Ministry of Sound bude od září k dostání v Evropě, a to v limitované edici pouhých 3 000 kusů. O tom, že se tato edice chystá, jsme si už v rychlosti říkali před pár týdny…

Nissan Juke v edici Ministry of Sound lze vybavit jakýmkoli motorem a převodovkou ze stávající nabídky pro řadu Juke. V nabídce je též řada speciálních designových a technologických prvků, které z tohoto vozu dělají jedinečný a novátorský přírůstek do modelové řady.

V reminiscenci slavného černobílého loga Ministry of Sound si limitovanou edici Juke bude možno objednat v metalické černé nebo pastelové bílé barvě. Všechny modely mají standardní 17palcová bílá kola z lehkých slitin a bílé kryty zpětných zrcátek. Odvážný vzhled podtrhuje leskle černé provedení středového sloupku. Sadu vnějších designových prvků uzavírá jedinečný symbol Ministry of Sound.

V interiéru pak model Juke v edici Ministry of Sound nabízí atraktivní bílou středovou konzolu, bílé čalounění dveří a bílé obšití kožených sedadel, volantu a řadicí páky. V kabině najdete také kolébku pro iPod, díky níž si cestující mohou za jízdy snadno vybrat hudbu, kterou chtějí poslouchat.

Všichni zákazníci modelu Juke v edici Ministry of Sound obdrží také exkluzivní hudební sadu, která je navržena tak, aby ještě prohloubila zážitek z vozu. Sada zahrnuje bílý Apple iPod touch o kapacitě 8 GB. iPod má předinstalovaná videa a fotografie od společností Nissan a Ministry of Sound a gravírovaná loga Nissan a Ministry of Sound na zadní straně. Sadu doplňuje novátorské pouzdro pro iPod chráněné samoopravným lakem s technologií Nissan Scratch Shield.

Hudební sada obsahuje i sluchátka Ministry of Sound. Ta nesou exkluzivní loga Juke a nabízejí 50 mm reproduktory a hliníkové kryty pro vysokou kvalitu reprodukce.

Završením celé sady je pak aktivační kód, který zákazníkům poskytne VIP přístup do hudebního obchodu Ministry of Sound.

Jako první si limitovanou řadu modelu Juke v edici Ministry of Sound budou moci prohlédnout návštěvníci Mezinárodního autosalonu v Moskvě 2012 (29. srpna – 9. září), kde si edice odbude svůj oficiální debut a představí tak nejnovější kapitolu velmi úspěšné spolupráce obou značek. V červnu společnost Nissan nadchla fanoušky závodu 24 hodin Le Mans novinkou zvanou Juke Box – šlo o dvojici speciálně upravených vozů Juke doplněných systémem, který si vysloužil pojmenování „nejdokonalejší mobilní audio systém“.

Systém Juke Box, vyvinutý ve spolupráci s firmou Martin Audio, zodpovědnou za slavnou hudební scénu „The Box“ v londýnském domově značky Ministry of Sound, se pyšní systémem hlasitějším než Jumbo Jet při vzletu a dokáže se změnit v plně funkční PA systém s DJ pultem a osvětlením.

Od svého prvního červnového vystoupení je Juke Box hlavní atrakcí série ostře sledovaných hudebních show Nissan Juke Box Sessions. V plánu jsou další akce, přičemž fanoušci si mohou místo a čas jejich konání najít na facebooku.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *