Představitel filmového Baby Drivera má své Subaru v ruce i v reálném životě

Autor: Anina Russová -   9. 1. 2018


Na podzim se v našich kinech usídlila celkem zajímavá filmová podívaná s názvem Baby Driver. I my jsme na ni vyrazili do kin podívat. Jednoduchý děj a ježdění autem. Ještě víc mě ale baví video, které se objevilo na twitterovém účtu hlavního hrdiny filmu jménem Ansel Elgort.

Sám Ansel jako baby Driver prošel před natáčením velkým školením, aby se své filmové Subaru Impreza WRX opravdu naučil pořádně ovládat. A vypadá to, že výuka padla na úrodnou půdu, protože Ansel je za volantem jako doma.

Dokázal to na svém twitterovém účtu, kam před pár dny přidal video, které natočil v New Yorku. Ten se potýká s pořádnou zimou a velkými přívaly sněhu. Zatímco standardní obyvatelé tohoto města trpí Ansel vzal své Subaru na zasněžené parkoviště, aby pobavil sebe, ale i všechny své sledující.

Není tedy jisté, jestli jde o jeden z vozů z natáčení, ale je to dost pravděpodobné. Vozů bylo použito víc, přičemž jeden se před nedávnem prodal v aukci. Ansel se každopádně díky jednomu film zjevně proměnil v zarytého milovníka čtyř kol a spáleného benzinu.

https://twitter.com/AnselElgort/status/948932812928897024

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *