Pozvánka na Power on Ice 2016: Bentley a hromada sněhu – video

Autor: Jan Karlík - 2. 11. 2015


Téměř každá automobilka má ve svém portofoliu služeb pro zákazníky nějakou tu adrenalinovou akci. Je jedno, jestli vás vezmou pálit gumy na okruh, ničit podvozek a prorážet gumy do Afriky nebo do Rumunska, zkrátka vybere si každý. A pokud patříte k těm, kteří už nervózně pokukují z okna, jestli ve vzduchu nepoletuje sníh, tohle by mohl být právě váš šálek čaje.

Bentley Power on Ice

Event s názvem „Power on Ice“ je oficiální akcí automobilky Bentley a vy máte možnost v obtížných podmínkách severských zemí vyzkoušet nejen svůj vůz, ale celé portfolio této britské značky. A pro letošní ročník jsou samozřejmě připravená i nová SUV Bentayga. Celou akcí, která se odehrává jak na místních komunikacích, tak na čtyřech speciálně upravených okruzích s ledovým podkladem, vás bude provázet známý soutěžní jezdec Juha Kankkunen. Cílem je samozřejmě zdokonalení vašich řidičských schopností za zhoršených podmínek, nicméně automobilka i promo video samo o sobě křičí, že si máte hlavně užít pořádnou porci zábavy. Pneumatiky s hřeby, dvanáctiválcové motory pod kapotou, o zábavu rozhodně nouze nebude.

Jak už možná správně tušíte, akce nebude pro každého. Za čtyřdenní juchání na sněhu si automobilka s vaším dovolením z vašeho účtu odsaje částku, kterou byste dali za menší hatchback do města, nebo slušně vybavený bazarový vůz. Konkrétně je to 11 900 €, tedy zhruba 325 000 Kč. Nicméně bude o vás královsky postaráno (až na ty Touaregy, které vás povezou z letiště :-) ).

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru