Pozvánka: Ferrari Racing Days 2015 na konci června na okruhu Hungaroring – video

Autor: Tisková zpráva -   3. 6. 2015


Zúčastněte se vzrušujícího, akcí nabitého závodního víkendu ve znamení Ferrari Racing Days 2015, který se koná
26.–28. června na závodním okruhu Hungaroring. Přijeďte na největší regionální akci Ferrari a na vlastní oči sledujte, jak se s palivem Shell V-Power Nitro+ rodí na trati zcela unikátní výkon.

Čtyřnásobný světový šampion formule 1 a současný závodník Scuderia Ferrari, Sebastian Vettel, zajede několik kol v týmovém monopostu formule 1, poháněném palivem Shell V-Power Nitro+, a předvede tak naživo výsledky technologického partnerství Shell a stáje Ferrari.

Společnost Shell a italského výrobce spojuje více než půl století společné historie. Jejich dlouhé technologické partnerství je zaměřené na vývoj špičkových paliv jak pro závodní tým Scuderia Ferrari, tak pro všechny zákazníky čerpacích stanic Shell po celém světě.

Technologie ze závodních tratí, inovace a větší zážitek z jízdy tak přenáší i na běžné silnice. Všechny vozy na Ferrari Racing Days v Budapešti budou poháněny palivem Shell V-Power Nitro+, které zlepšuje reakční dobu motoru tím, že odstraňuje usazeniny, které snižují jeho výkon, a zároveň zabraňuje tvorbě nových.

Ferrari Racing Days nabízí fanouškům motosportu ideální příležitost proniknout do světa Ferrari. Každý den bude nabitý akcí a zábavou.

PROGRAM:

  • Ferrari ChallengeTrofeo Pirelli je jedna z nejpopulárnějších okruhových sérií. A to i proto, že v jednom závodě spojuje jak úplné závodní nováčky, tak i zkušené závodníky, a stává se tak startovním bodem pro budoucí závodníky závodů série GT.
  • Závody Ferrari Challenge Coppa Shell jsou určené spíše rozvážnějším řidičům, se zvláštní cenou Coppa Gentlemen pro řidiče nad 55 let. Obě série pojedou s vozy Ferrari 458 Challenge EVO.
  • XX Programmes zase představí vozy Ferrari FXX a 599XX a nové vozy FXX-K navržené speciálně pro závodní dráhu. Těmto výjimečným závodníkům Ferrari bude věnována celá série akcí.
  • F1 Clienti show pak přináší jedinečnou možnost spatřit na trati různé monoposty Ferrari z formule 1 vyrobené od roku 1970 až do roku 2013.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *