Pozor na to, kde usnete. Ze sna vás může dost drsně vzbudit i ostré Ferrari 458 GT

Autor: Anina Russová - 4. 11. 2017


Tak jestli tohle nejsou ti nejhorší kamarádi na světě, pak už nikdo… :) Ale musíme se přiznat, že se potutelně smějeme také, ačkoliv stát se něco takového nám, nejspíše budeme zralí na výměnu spodního prádla. Ne-li ještě něco horšího.

Drsné probuzení zažil Mark Thunder, který prostě po 20hodinovém letu na závodní okruh doslova vytuhl. Když se potká horko, vůně spáleného benzínu a pohodlný gauč, to by snad usnulo i to nejuplakanější miminko. Mark spal opravdu tvrdě, protože ho neprobudilo ani chichotání jeho kolegů, kteří nebyli tak unavení jako on. A navíc dostali dost brutální nápad. Marka bylo potřeba probudit, ale proč by to dělali normálně? S citem… Raději mu k hlavě natlačili pekelně hlučné Ferrari a pak to přišlo.

První nastartování s tím chudákem ani nehnulo. Jenomže pak vtipálek za volantem prošlápl plynový pedál, mohutná V8 zařvala a odplivla lišku z výfuku, na což už Mark samozřejmě reagoval. Ten chudák se neuvěřitelně lekl, spadl z gauče a chvilku to vypadá, že vůbec neví, která bije, kde je, proč tam je a kdo mu to ubližuje.

No, výmluvnější asi bude video, které celou tuhle kulišárnu zachycuje. Ačkoliv nám je Marka opravdu líto, ten smích nějak nemůžeme zadržet. :) A jak jste se probudili dneska vy?

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru