Pozor na to, kde před dovolenou zaparkujete auto!

Autor: Anina Russová - 6. 7. 2016


Také parkujete a neřešíte? Může se vám stát, že své auto po návratu najdete v obležení pracovních strojů a jen na zbytku původního parkoviště.

Následující fotografie zachycují dost neuvěřitelnou věc, která kdyby se stala u nás, asi by se nad tím nikdo nepozastavil. Vše se ale odehrálo v Amsterodamu, kde si majitel Citroënu C5 odjel i s rodinou užívat prázdnin. Své auto nechal na blízkém parkovišti a nic neřešil. Jenomže právě na tohle parkoviště byla naplánována rekonstrukce, o které se ale prý úřady jaksi zapomněly zmínit včas.

Když tedy nastal den D a opravy začaly, nikoho asi nenapadlo osamělý Citroën třeba odtáhnout. Dělníci ho tam prostě nechali a veškeré práce probíhaly kolem něj. Nakonec to podle fotek vypadá, že auto zůstalo na jakémsi ostrůvku, který zbyl z původního parkoviště a kolem něj se čile pracuje.

Kdo takovou blbost povolil a hlavně vůbec vymyslel, nechápeme. Jen je nám líto majitele, který své auto z rozbouraného parkoviště bude dostávat jen těžko. A pokud opravdu místní úřady fungují jako u nás, věříme tomu, že navíc ještě dostane pokutu.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru