Do autopůjčovny zavítá čas od času téměř každý. Máte pocit, že jde tato služba mimo vás? Kdo ví, možná budete zakrátko potřebovat dodávku na převoz stavebního materiálu nebo jiných věcí. Anebo si jen uděláte radost a vypůjčíte si na víkend vysněný sporťák, který proženete na mosteckém okruhu. A když na to přijde, na meeting s důležitým obchodním partnerem by se vám hodil o něco reprezentativnější vůz než rodinný kombík.

Jak vypadá běžný zákazník autopůjčovny?

Snad největší část zákaznického portfolia autopůjčoven tvoří lidé, kteří potřebují prostorný a spolehlivý automobil na dovolenou. Další specifickou skupinou jsou podnikatelé. Ti mají zájem o vozy vyšší střední třídy a luxusní auta. V neposlední řadě se najdou také fajnšmekři toužící po netradičním svezení. Ve vozovém parku běžné autopůjčovny sice rarity nenajdete, ale s trochou štěstí nakonec na někoho takového natrefíte. A ruku na srdce – projížďka v americkém korábu z 60. let patří k nezapomenutelným zážitkům…

I české autopůjčovny jsou na úrovni


Ačkoliv se vám možná zdá, že české autopůjčovny zaostávají za zahraniční konkurencí, ve skutečnosti se úroveň tuzemských služeb výrazně zvedla. Češi přichází půjčování aut na chuť a provozovatelé autopůjčoven se jim snaží zalíbit kombinací špičkového servisu a přijatelných cen. Co to znamená v praxi? Pokud potřebujete přistavit auto někde v Horní Dolní, většina autopůjčoven vám vyhoví. A čím déle budete vozidlo využívat, tím větší slevu dostanete.

Rezervace vozu v ČR i v zahraničí snadno a rychle

Znáte srovnávače letenek a hotelů? Na podobném principu funguje pronájem aut přes portál levnaautopujcovna.cz, který porovnává více než 1500 půjčoven z České republiky a zahraničí. Stačí, když zadáte datum vyzvednutí a vrácení – a poté si vyberete nejvýhodnější nabídku. Samotná rezervace probíhá přímo na portálu. Netratíte více času, než je nezbytně nutné a ušetříte!