Poslední Gymkhana s Kenem Blockem je na světě. Je to tradičně parádní jízda, byť se smutným nádechem

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Hoonigan -  7. 12. 2023


Stylové rozloučení, parádní jízda a nostalgie. Přesně tak by se dala popsat poslední Gymkhana, kterou vydal tým Hoonigan. Abychom ale bylo přesní, jde o Electrikhanu, respektive o její druhý a vzhledem k tomu, že Ken Block už skoro rok není mezi námi, tak nejspíš poslední díl.

Koncem roku 2022 se tým Kena Blocka spolu s ním sešel v Mexiko City, kde se rozhodli pořádně potrápit elektrickou Audi S1 Hoonitron. Oficiální název krátkého filmu je Electrikhana Two: Mexico City, Head Hoonigan in Charge a začíná na Plaza de Toros Mexico. Odtud Block rovnou v plném tempu vyrazil do města, kde předváděl jeho typicky zakouřenou a pořádně zběsilou show.

Jak už v to v případě Blocka bývalo, celá akce se dostane až na jedno z tamních letišť, kde se postaral o řadu driftů, extrémních průjezdů místy, do kterých jako kdyby se na první pohled vlastně neměl trefit. Jenomže se trefí, a přitom celou dobu jede buď dveřmi napřed nebo pod plným plynem.

Jakkoliv je pravdou, že v profesionálních závodech se Kenu Blockovi moc nedařilo, řidič byl opravdu fantastický. Navíc dal vzniknout fenoménu, kterému se dnes neřekne jinak než Gymkhana. Na samotném konci videa si navíc můžete připomenout sestřih z dřívějších akcí a užít si tak to nejlepší, nejdivočejší a nejbláznivější, co Ken Block kdy dokázal.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *