Porsche Sport Cars Driving Days aneb exkluzivní spojení Chateau Mcely a Porsche

Autor: Pavel Srp - 31. 5. 2012


Atraktivní a luxusní modely Porsche Boxster a Porsche 911 Carrera včetně verze Cabrio, byly ve dnech 25. a 26. května představeny v luxusním prostředí zámeckého hotelu Chateau Mcely. Exkluzivní akce nabídla vzrušující jízdy v luxusních vozech Porsche, a její součástí byla také výstava produktů Porsche Design Driver´s Selection. Událost ve stylovém prostředí s atraktivním programem pro své fanoušky a zákazníky, uspořádala společnost Porsche Inter Auto CZ.

Exkluzivní akce se zúčastnilo více než 300 hostů a řada známých osobností. Klienti si mohli v průběhu celého víkendu užívat prostředí barokního zámku ze 17. století. Atmosféru zámeckého prostředí dokreslovala nabídka služeb, které byly pro účastníky akce připraveny. Kromě zmíněných testovacích jízd sportovních vozů Porsche, byl pro dámy připraven atraktivní program v podobě relaxačních procedur. Všem zájemcům byly nabídnuty odpočinkové služby wellness a degustace různých druhů čokolád.

„Zájem fanoušků a našich klientů o značku Porsche jako takovou, o víkendu opět prokázal, že se naše vozy těší stále rostoucí popularitě,“ říká ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ, Anna Gruberová, a dodává: „ pro nás je vždy potěšující, že podobné aktivity pořádané naší společností mají význam a jsou zákazníky velmi vítány.“

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru