Porsche 918 Spyder konečně v konfigurátoru

Autor: Anina Russová -   19. 9. 2013


Už když automobilka Porsche představila svůj projekt 918 Spyder, získala si pozornost celého automobilového světa. Aby také ne, vždyť supersportovní Porsche, které v sobě ukrývá hybridní pohon, není něco, co jen tak s mávnutím ruky přejdete. Všichni jsme byli zvědaví, jak bude vypadat, jak bude jezdit a jak to vlastně bude celé fungovat. Na všechny tyhle otázky Porsche pomalu ale jistě odpověď dává… Na autosalonu ve Frankfurtu bylo okolo 918 Spyder pořád plno.

porsche-918-spyder-konfigurator

Ale zatím bylo Porsche 918 Spyder určeno pro testování, několik výstav a třeba i pro pár zbohatlíků uprotřed arabské pouště. Automobilka jako by otálela s tím, nabídnout tenhle hybrid i „obyčejným“ zákazníkům. Ale to se teď změnilo. 918 Spyder se totiž konečně objevilo v online konfigurátoru, a tak si ho my všichni můžeme poskládat přesně podle našeho vkusu. Sice asi většina z nás zůstane jen u snění, ale proč si neprojasnit tyhle zamračené dny.

Konfiurátor je zatím bez cen, ale zato nabízí volbu barvy karoserie, interiéru, vybavení vozu, velikost či druh kol a mnoho dalšího. Pokud se vám nechce otevírat přímo konfigurátor, zkuste se podívat na facebookové stránky Porsche, kde jsou všechny barvy karoserie, které jsou v nabídce zachyceny na jednotlivých obrázcích.

Pojďme se tedy na chvilku přesunout dos věta fantazí, do světa, ve kterém si můžeme vybrat barvu našeho vlastního Porsche 918 Spyder. :)

-AR-

Štítky:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *