Porsche 904/6 Carrera GTS na prodej v internetové aukci

Autor: Anina Russová - 16. 8. 2012


Aukční síň RM Auction ví jak přilákat potencionální dražitele. Tuto sobotu 18. srpna nabídne do dražby opravdový unikát. Klasické Porsche 904 z roku 1963 dokáže zrychlit tep většině sběratelů nejen po celém internetu. Tenhle konkrétní kousek má označení 904/6 a byl postaven přímo pro tovární závodní tým Porsche a oproti zákaznické verzi, která v sobě ukrývala 2 litrový čtyřválec, má pod kapotou tahle potvora dvoulitrový šestiválec.

Toto Porsche je s největší pravděpodobností nejzachovalejší 904, kterou lze najít. Její současný majitel si navíc dal opravdu velkou práci s tím, aby nashromáždil veškerou dostupnou dokumentaci, závodní výsledky, dobové fotografie a například i technické výkresy k tomuto vozu. Celý vůz je až v neskutečném stavu, vše je původní, kvalitně zrenovované. Nový majitel k vozu také dostane množství dalších náhradních dílů, které jsou všechny pečlivě zdokumentovány.

Vlastnit takové Porsche 904 je opravdové terno. A i když se cena bude pohybovat mezi 1,8 – 2,2 milionu dolarů, rozhodně to nebudou marnotratně vyhozené peníze.

Pokud byste měli zájem, veškěré porobnosti o tomhle krasavci najdete TADY, a kdybyste se náhodou rozhodli zapojit do dražby, dejte nám vědět, ať víme, komu držet palce a pak následně závidět. :)

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru