Pořiďte si do ložnice „autopostel“ Consolatio Car Bed!

Od Anina Russová | 4. 7. 2014


Také se při procházení různých obchodů s nábytkem jen smutně díváte na dětské postýlky ve tvaru auta? Nejste jediní, i my po posteli v provedení, které připomíná závodní auto, pokukujeme. Jenže se do takové postele nevejdeme… :( Škoda.

consolatio-car-bed-001-1

Jenže takových lidí bude spousta, a tak se toho americká nábytkářská společnost Morgan Paull rozhodla využít. Majitel společnosti prý na svůj nápad s automobilově laděnou manželskou postelí přišel vlastně náhodou. Na dvorku si jednou všiml dávno odstaveného Jeepu CJ7 z roku 1977, který měl velice zachovalé kožené sedačky. Přemýšlel jak toho využít. Jednou večer si při světle lampičky četl…. A nápad byl na světě.

consolatio-car-bed-002-1

Nakonec z toho vznikl vcelku slušný projekt, začal vyrábět postel Consolatio Car Bed. Každý kus je vyráběný na zakázku a hlavním tahákem jsou kožené opěráky umístěné v čele postele. Nejde jen o stylový doplněk. vzhledem k určité variabilitě jsou prý ideální ke čtení nebo sledování televize. Vzhledem k tomu, že čas od času každý potřebuje trochu svého vlastního prostoru, postel obsahuje i polohovatelnou loketní opěrku, které nechybí například držáky nápojů.

Jenže za tuhle dávku stylu do ložnice si taky budete muset pořádně připlatit. Jedna postel stojí 3 999 dolarů, v přepočtu si tak musíte připravit přibližně 80 tisíc korun.

consolatio-car-bed-003-1