Pomsta za „ukradené“ parkovací místo je poněkud brutální – video

Autor: Anina Russová - 12. 5. 2015


Opravdu si nejsme jisti, zda je následující video nahrané nebo je to realita. Vlastně doufáme v první variantu, ale vzhledem k tomu, jak zběsilý je dnešní svět, a převážně ten na silnicích, asi bychom se už nedivili vůbec ničemu

Na videu je zachycena bohužel poměrně běžná dopravní situace, kdy si jeden řidič, v tomto případě starší „dáma“ vyhlédne parkovací místo, ze kterého zrovna někdo odjíždí. Než ale stihne zaparkovat, přijede někdo jiný a místo ukradne. Stát se tohle může, jsme přeci jen a pouze lidé, ale tak nějak by člověk čekal alespoň základní lidskou slušnost. Když už takhle někomu místo vezmu a on mě upozorní, omluvím se a odjedu. Ale ne v případě situace přiloženého videa. Tam se na místo vetře mladík, který s telefonem u ucha vážně nemá chuť něco řešit a v pohodě si od zaparkovaného auta odkráčí.

To ale paní, která na místo čeká, nenechá jen tak. Ze zadní sedačky vytáhne baseballovou pálku a bez špetky studu mladíkovi auto pořádně upraví. Pravostí záznamu si jistí nejsme, proč by průmyslová kamera zabírala jen tři parkovací místa? Navíc starší dáma jede po odjezdu auta pomalu, jako by čekala na to, aby jí tam někdo vjel. Její styl chůze také vypadá jako když stáří předstírá, a konečně si dává velký pozor, aby pálkou trefila pouze přední okno auta a nic jiného. Navíc mladík své auto po odchodu nezamkl. Co vy na to? Reálná situace a nebo „fake“?
Ale pokud je to realita, oba by zasloužili minimálně 25 na holou.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru