Policie pátrá po nebezpečném řidiči, který v Praze napadl svědka jeho hloupého počínání

Autor: Anina Russová - 9. 5. 2017


Jak je možné, že asi největší procento pitomců s řidičákem sedlá právě BMW? Sami máme v garáži dva kousky od mnichovské značky a nedáme na ně dopustit. Když pak ale vidíme video, jaké pro vás teď máme, je nám vlastně nejvíc líto toho auta, které za svého hloupého majitele nemůže.

V dnešním případě jde o BMW X6 v černé barvě, které si za své vybral jeden opravdu kardinální blbec. Ten před pár dny vjel v Praze do Havelské ulice, ale nepochopitelně se rozhodl v této jednosměrce otočit a opět vyjet v protisměru ven. Toho si všiml jistý kolemjdoucí, který si jeho chování začal natáčet na mobilní telefon. Jestli to pak chtěl dát na internet jako ukázku toho, že někteří řidiči moc nepřemýšlí, nevíme, ale možné to je. Dnes bohužel vcelku běžná věc.

Jenomže řidič BMW si muže s telefonem všiml a rozhodl se, že to tak nenechá. Vystoupil z auta a dotyčného napadl. Celkem šlo o šest ran pěstí do obličeje a dva kopance do hrudníku, což si vyžádalo nutné ošetření u lékaře. Tento řidič BMW ale na nic nečekal a z místa ujel.

Policie po něm zahájila velké pátrání. Ale protože je auto psané na firmu a ta odmítá říci, kdo s autem v tu dobu jel, prosí o pomoc veřejnost. Pokud tohoto člověka poznáte, kontaktujte, prosím, linku 158.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru