Polestar Performance: Další možnosti pro vozy značky Volvo

Autor: Tisková zpráva - 4. 3. 2016


Společnost Polestar představuje zbrusu novou řadu vysoce výkonných produktů v podobě dílů Polestar Performance, které řidičům značky Volvo zajistí ještě intenzivnější potěšení z jízdy.

181027_Volvo_V40_S60_and_XC60_with_Polestar_Parts

V první fázi budou díly Polestar Performance – zahrnující komponenty, které jsou součástí podvozku, kola, výfukový systém, různé dekorativní prvky exteriéru a interiéru a řadu dalších – dostupné pro modely Volvo S60, V60, V40 a XC60.

„Pokud jde o díly Polestar Performance, již dlouhou dobu zaznamenáváme od zákazníků z celého světa silnou poptávku po tomto druhu optimalizace výkonu. S velkým potěšením oznamujeme, že počínaje dneškem můžeme tento požadavek uspokojit. Smyslem této produktové řady je vylepšit výkon, ovladatelnost a jízdní zážitek již tak velmi schopných vozů Volvo,“ oznámil výkonný ředitel společnosti Polestar Niels Möller.

Všechny díly řady Polestar Performance byly navrženy na základě filozofie „Stvořeno k výkonu“, kdy bylo zúročeno 20 let zkušeností konstruktérů a pilotů závodních okruhů, které společnost Polestar a její partnerská závodní stáj Cyan Racing nasbíraly.

„Spolu s našimi kolegy ze stáje Cyan Racing jsme se naučili, že se šampionáty nevyhrávají v rámci jednoho kola. Tajemství našeho úspěchu na závodní trati spočívá ve vytváření vyvážených a precizních vozů, které se chovají předvídatelným způsobem a za všech okolností jsou pro jezdce výborně ovladatelné. Cenné lekce, jichž se nám dostalo na závodní trati, nyní přenášíme přímo do vývoje našich silničních vozů a produktů pro optimalizaci výkonu. Naše nová řada dílů Polestar Performance, vyvinutá na základě stejné filozofie, nečiní v tomto směru výjimku,“ uvedl Henrik Fries, ředitel výzkumu a vývoje ve společnosti Polestar.

Díly Polestar Performance lze zakoupit jako kompletní sadu, jejíž součástí jsou různé díly pro vyladění podvozku, ráfky a pneumatiky, komponenty sání vzduchu a výfukového systému a také dekorativní prvky pro vylepšení vzhledu exteriéru a interiéru. Všechny tyto komponenty, které dohromady vytvářejí podmanivější jízdní zážitek, jenž nabude na ještě větší intenzitě v kombinaci se softwarovými optimalizacemi výkonu Polestar Performance, lze zakoupit také samostatně.

Veškeré díly Polestar Performance byly vyvinuty a testovány v souladu se stejně přísnými standardy, které automobilka Volvo Cars uplatňuje také na všechny své další produkty. To znamená, že se mohou pochlubit vynikající kvalitou a precizním povrchovým zpracováním, přičemž žádným způsobem nenarušují tovární záruku Volvo a, co je důležitější, zvyšují potěšení z jízdy.

Nabídka dílů Polestar Performance se bude samozřejmě postupně rozšiřovat také na další modely Volvo.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru