Polaris_Sportsman_570_Black_Edition-1

Polaris Sportsman 570 EPS Black Edition je nová speciální edice s černým lakem a několika vylepšeními

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Polaris - 9. 10. 2020


Po celosvětové premiéře zcela nového modelu Polaris Sportsman 570 pro rok 2021 představila značka Polaris řadu speciálních edicí, aby si každý jezdec přišel na své. Jednou z nich je nový Sportsman 570 EPS Black Edition.

Se třpytivě černým lakováním Black Pearl, které je exkluzivně určeno pro zákazníky v Evropě, na Středním Východě a v Africe, novými zvýrazňujícími detaily v barvě Titanium Metallic a speciální grafikou na kapotáži, nabízí Sportsman 570 EPS Black Edition prémiový vzhled a jedinečný styl.

Nová speciální edice má agresivní výraz díky 14palcovým hliníkovým ráfkům v černém matu a 26palcovým pneumatikám CST. Přední odpružení MacPherson Strut a dvě nezávislá A-ramena zadního odpružení (IRS) mají zdvih 20,8 cm vpředu a 24,1 cm vzadu, přičemž světlá výška 34 cm ovládne každý terén.

Polaris_Sportsman_570_Black_Edition-2

Sportsman 570 Black Edition má ve standardní výbavě také naviják s tažnou kapacitou 1134 kg, utěsněným ocelovým převodem a prémiovým syntetickým lanem, který nabízí prvotřídní flexibilitu a pomůže při práci i v nečekaných situacích.

Elektrický posilovač řízení (EPS) a nový, vylepšený systém brzdění motorem (EBS) jsou rovněž součástí standardní výbavy modelu Sportsman 570 Black Edition. Systém EBS byl vyvinutý s důrazem na lepší kontrolu nad řízením v jakémkoli terénu. Nová spojka má lehčí chod a snáz se ovládá v nízkých rychlostech.

Polaris_Sportsman_570_Black_Edition-3

Kompletně modernizované modely Sportsman 570, které přijdou na prodejny během tohoto podzimu, mají nový výrazný design – včetně nové skříňky na řídítkách s integrovaným pracovním světlem a vestavěným konektorem na dobíjení akumulátoru. Přední LED světlomety mají vestavěné směrovky, zatímco nové kapotáže mají ostřejší, agresivnější tvary. Nová, výkonnější 18AH baterie se přemístila pod přední nosič, kde je k ní snazší přístup. Řada nových komponentů, jako jsou například utěsněná pouzdra odpružení, vylepšené brzdové hadice, nová A-ramena či plně utěsněná zapalovací skříňka zvyšuje odolnost a životnost.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru