Polaris-SP-Hunter-Edition- (1)

Polaris představuje novou čtyřkolku Sportsman 570 Hunter Edition

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Polaris - 17. 9. 2020


Po globálním uvedení zcela nového modelu Sportsman 570 pro modelový rok 2021 Polaris představuje řadu různých speciálních edicí, aby vyhověl potřebám a stylu každého jezdce. Jednou z nich je nový Sportsman 570 EPS Hunter Edition.

Populární barevné provedení Polaris Pursuit Camo, známé napříč řadou Polaris Off Road včetně modelů Ranger 570, Ranger XP 1000 a Ranger EV, je nyní k dispozici také u nové řady 2021 Sportsman 570. Jeden z nejtradičnějších prvků edicí Hunter, maskovací vzor, umožňuje jezdcům snadno splynout s přírodou. Na 26palcových pneumatikách CST a 14palcových hliníkových ráfcích Hunter navíc nejen vypadá neohroženě, ale se 34 centimetry světlé výšky a systémem pohonu všech kol true-on-demand také lehce překoná každou překážku, která mu stojí v cestě.

Díky řadě vylepšení a přidaných prvků je jízda s modely edice Hunter úplně jiným zážitkem. Odolnost při jízdě v lese nebo těžkém terénu zvyšují přední a zadní ochranné rámy, dodávané jako standardní výbava u modelů edice Hunter, stejně jako prodloužení předního a zadního nosiče, které nabízejí přepravní kapacitu 41 kg vpředu a 82 kg vzadu. V základní výbavě je také naviják o síle 1134 kg, jenž dostane jezdce z téměř každé krizové situace. O pohodlí v chladném počasí se pak postarají vyhřívané rukojeti a plynová páčka – ideální doplňky pro časné ranní výjezdy nebo pozdní návraty.

Polaris-SP-Hunter-Edition

Modely Sportsman 570 Hunter Edition jsou standardně vybaveny elektrickým posilovačem řízení (EPS) a systémem brzdění motorem (EBS), které letos prošly řadou významných vylepšení v zájmu plynulejší jízdy a lepší kontroly nad řízením. Nová spojka má hladší chod v nízkých rychlostech.

Kompletně modernizovaná řada Sportsman 570 2021, která bude u dealerů letos na podzim, má kompletně nový, robustní design – včetně nové kapličky na řídítkách s integrovaným pracovním LED světlem a vestavěným konektorem pro dobíjení akumulátoru. Novinkou jsou LED světlomety se zabudovanými směrovkami a kapotáže s ostřejšími a agresivnějšími tvary. Nový výkonnější 18AH akumulátor se přemístil pod přední nosič kvůli snazšímu přístupu a řada dalších nových komponentů včetně utěsněných pouzder odpružení, vylepšených brzdových hadic a A-ramen nebo plně utěsněné skříňky zapalování zvyšuje životnost a odolnost.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru